Get Adobe Flash player
renault yedek parçaları, reno yedek parçaları
renault yedek parçaları, reno yedek parçaları
koli bantları imalatı

 koli bantları imalatı konusunda Ankara da profesyonel çözümler üreten dali koli bantlarını tercih eden siz degerli müşterilerimize daha detaylı bilgi vermek amaçlı web sitemiz veri tabanını güncelledik.web sitemizde ürün katalogumuza online ulaşabilirsiniz.


 


                                           saygılarımızla 
renault yedek parçaları, reno yedek parçaları
 
 
renault yedek parçaları, reno yedek parçaları
» Web sitemizi nasıl buldunuz?
Güzel
İyi
İdare Eder
SONUÇLAR
 

Yer Altı Hat Tespit Bant imalatı / 


 Tamamen firmamız AR-GE si ile hazırlanmış olan  hat tespit bantları telekomünikasyon,doğalgaz, su ,elektrik gibi toprak altından giden hatların yerüstünden tespit edilebilmesini sağlayan metal içerikli ve kimyasal yapısı sayesinde toprak altı koşullara 25 sene dayanımlı ürünlerdir.

     Toprak altına ihtiyaca göre farklı derinliklerde döşenerek altından veya yakınından geçen hatların yerüstünden metal  detektörü yardımıyla izlenebilmesini sağlar.

     Hattın geçtiği bölgeyi tam olarak işaretler ve detektör teknik olarak imkân veriyorsa hattın yaklaşık derinliği hakkında bilgi verir.

     Kazı işlemi başladığında belirlenen noktalar kazılır böylece bir kerede hat bulunmuş olur. Ayrıca kazı esnasında üzerinde bulunan uyarı ibareleri sayesinde altta bulunan hat hakkında bilgi verir.

     Toprak altından geçen hattın derinlik değerlerine göre bant eni belirlenir.

     Hattın en derine gömüldükten sonra üzerine standartlara göre belirlenen dolgu işlemi yapılır. Daha sonra Hat tespit bantı serilir ve hat boyunca bu işleme devam edilir.

Büyüt

Büyüt

   
   

DALİ BANT AMBALAJ
Adres : Karpuzlu 2 cad no:79 siteler /ANKARA
Tel : +90 312 342 42 27
Fax :+90312 349 17 44
Email : dalibant@dalibant.com

 

 

Copyright Raspak ©2015 - Tasarım FilNet. Her Hakkı Saklıdır.