Get Adobe Flash player
renault yedek parçaları, reno yedek parçaları
renault yedek parçaları, reno yedek parçaları
koli bantları imalatı

 koli bantları imalatı konusunda Ankara da profesyonel çözümler üreten dali koli bantlarını tercih eden siz degerli müşterilerimize daha detaylı bilgi vermek amaçlı web sitemiz veri tabanını güncelledik.web sitemizde ürün katalogumuza online ulaşabilirsiniz.


 


                                           saygılarımızla 
renault yedek parçaları, reno yedek parçaları
 
 
renault yedek parçaları, reno yedek parçaları
» Web sitemizi nasıl buldunuz?
Güzel
İyi
İdare Eder
SONUÇLAR
 

Doğal Kauçuk Bant imalatı / 


          Klasik dış görüntüsü bal renginde olup,reçinesi doğal ortamlardan geldiği için sıcaklık değişikliklerinden etkilenmemektedir.Sıcaklık değişiklikleri gece-gündüz farklılıkları kadar paketler transfer ederken bile gerçekleşebilir.Uygulamanın çok farklı koşullarda yapıldığı düşünülürse bu bantlar performansını kaybetmeden kullanılabilir.   


          Doğal kauçuğun solventle seyreltilerek filme uygulanmasıyla elde edilen bantlardır.Üretim aşamasında solvent sadece doğal kauçuğun inceltilmesinde kullanılmakta,yapışkan zar haline getirilmektedir,kullanılan solvent sürüm makinesinde %99 oranında geri toplanılmakta ve tekrar tekrar kapalı çevrimde kullanılmaktadır.Bu yönüyle hiçbir sağlıksız yönü olmayıp,solvent uçurulduğu için doğal kauçuk filmin yüzeyinde kalmaktadır.


          Ayrıca kuvvetli reçine sayesinde çok çeşitli yüzeylere-kağıt,plastik,tozlu yüzeyler,yağlı yüzeyler vb.- kuvvetli olarak yapışabilir.

 

Büyüt

Büyüt

Büyüt

   
   

DALİ BANT AMBALAJ
Adres : Karpuzlu 2 cad no:79 siteler /ANKARA
Tel : +90 312 342 42 27
Fax :+90312 349 17 44
Email : dalibant@dalibant.com

 

 

Copyright Raspak ©2015 - Tasarım FilNet. Her Hakkı Saklıdır.